İVASEN İNŞAAT'ın temelleri 1989 yılında atıldı. Kuruluşu ise 2000 yılının başında gerçekleşti. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen şirket, Türkiye'nin güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı.

İVASEN: Hes projeleri, baraj inşaatları, sulama kanalları, sulama tesisleri, yol yapım işleri, tünel inşaatları, beton ve kalıp işleri, toplu konutlar, kamu binaları, iş merkezleri projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir. İVASEN, bugün kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı, örnek bir girişimci ve güçlü bir ulusal yatırımcı olarak dikkat çekmektedir.

Kurulduğu günden bu yana hedeflerini güncel ve uluslararası koşullara uygun olarak geliştirmekte ve bu doğrultuda hedeflerini sürekli olarak yükseltme gayretindedir.

Yıllardır gelen iş deneyimini, mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır.

"İhtiyaç ve talepleri teşhis etmek, çözümler geliştirmek ve bunları tereddütsüz pratiğe aktarmak." işte bu slogan, bizi her gün harekete geçiren ve dinamik olarak büyümemizi sağlayan unsurlardır.

İVASEN, genç ve dinamik kadrosuyla, yaratıcılık ve atılımcılığıyla, insana, doğaya ve çevreye saygısından hiç ödün vermeden, daha güçlü Türkiye ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam etmektedir.

Ehlibey Mah. Ceyhun Atıf Kansu Cad. Bayraktar İş Merkezi A Blok No:114 / 16 Balgat - ANKARA - TURKEY Tel: +90.312 473 08 55 / 57 Fax: +90.312 473 08 58 E-Posta: mail@ivasen.com